Apartments

Cracow Rent Apartments - Krowoderska 55 Street

The holiday complex is located in a historical 19th century tenement house at 55 Krowoderska Street. Great access to the public transport makes it an excellent location for tourists as well as business travellers. There are numerous shops, restaurants and pubs in the area. The building is well connected with the most important places in Cracow. Only an 8 minutes’ walk separates us from the Main Square.
 

Cracow Rent Apartments - Lubomirskiego 23 Street

Kompleks wypoczynkowy mieści się w zabytkowej XIX-wiecznej kamienicy przy ulicy Krowoderskie 55. Jest to znakomita lokalizacja dla odwiedzających miasto jak i tych którzy przyjeżdżają w celach służbowych, dzięki doskonałemu dostępowi do komunikacji miejskiej . W najbliższej okolicy dostępne są liczne sklepy spożywcze, restauracje, puby. Obiekt jest świetnie skomunikowany z najważniejszymi miejscami w Krakowie. Do Rynku Głównego dzieli Nas zaledwie 8 minut spacerem.
 

Cracow Rent Apartments - Szlak 4

Kompleks wypoczynkowy mieści się w kamienicy przy ulicy Szlak 4. Jest to znakomita lokalizacja dla odwiedzających miasto jak i tych którzy przyjeżdżają w celach służbowych, dzięki doskonałemu dostępowi do komunikacji miejskiej . W najbliższej okolicy dostępne są liczne sklepy spożywcze, restauracje, puby. Obiekt jest świetnie skomunikowany z najważniejszymi miejscami w Krakowie. Do Rynku Głównego dzieli Nas zaledwie 10 minut spacerem.